
Stress rondom je studiekeuze?
MAASHEES | Doe je eindexamen, maar heb je geen idee wat je wilt studeren? Beheerst de stress rondom de studiekeuze de sfeer thuis? Schakel dan Ine Linssen van de StudieKeuze Academie in Maashees in.
"Ik zie in mijn omgeving de stress en onzekerheid bij jongeren die voor een studiekeuze staan. Daar wil ik ze als Jong Talentcoach graag bij helpen. Kiezen gaat namelijk het beste als er iemand met je meedenkt."
Weten wie je bent, is volgens Linssen de stap bij het maken van een goede studiekeuze. "Als je niet weet hoe je in elkaar steekt, kun je niet beoordelen of een studie bij je past of niet. Ik maak daarbij gebruik van het Jong Talentenspel. Als deelnemer krijg je dankzij dit spel een goed beeld van je talenten, ambities en de opleiding of baan die daar het beste bij past."
Volgens Linssen is het nu het moment om opendagen te bezoeken. "Om goed voorbereid te zijn, maken we een praktisch, persoonlijk en concreet actieplan. Misschien lijkt het keuzemoment nog ver weg, maar de deadline voor inschrijving voor een numerus fixus opleiding ligt al op 15 januari 2018. Ook in het MBO is er een wijziging; de aanmelddeadline is vervroegd naar 1 april 2018."
De studiekeuzeknoop doorhakken, wordt dankzij de doelgerichte aanpak van Linssen een stuk makkelijker voor scholieren. "Wel zo fijn ook voor de ouders. Je wilt tenslotte dat je kinderen het juiste kiezen. Bel 06-12943384 voor een vrijblijvend gesprek, mail naar ine@studiekeuzeacademie.nl of bezoek www.studiekeuzeacademie.nl."
Dit is een gratis artikel van de redactie van Peel en Maas TV. Niet al onze artikelen zijn gratis te lezen. Deze zogenaamde premium artikelen zijn exclusief voor onze abonnees. Zonder abonnees kunnen we namelijk geen Venrays nieuws maken. Wilt u al het Venrayse nieuws lezen? Neem dan een abonnement op Peel en Maas. U kunt dan een papierenkrant incl. digitaal abonnement nemen of alleen een digitaal abonnement. Zo kunnen wij ook in de toekomst het Venrayse nieuws op journalistiek verantwoorde wijze voor u publiceren. Wilt u toegang tot de exclusieve content van Peel en Maas? Klik dan hier
-
21 uur geleden
-
22 uur geleden
22
-
Venray Transparant zet akten op internet
23 uur geleden
1
-
1 dag geleden
11
-
Venray Big Business uitverkocht en verplaatst
1 dag geleden
-
1 dag geleden
-
Minuten maken bij Roda JC
1 dag geleden
-
Demissionair kabinet wil avondklok en minder bezoek thuis
2 dagen geleden
1
-
Venray helpt opnieuw ondernemers en gemeenschapshuizen
2 dagen geleden
1
-
Arno Willems trainer SVOC’01
2 dagen geleden
-
2 dagen geleden
1
-
2 dagen geleden
-
2 dagen geleden
-
Video: Maik en Kyra blieve dansen in halve finale LVK
3 dagen geleden
-
3 dagen geleden
2
-
Intensieve zoektocht naar halfzus
3 dagen geleden
-
Jurcik verlengt bij Vitesse’08
3 dagen geleden
3
-
Maak nieuwe vrienden op je thuiswerkplek
3 dagen geleden
-
Man uit Venray gewond bij schietincident
4 dagen geleden
-
RooyNet groeit door
4 dagen geleden
-
5 dagen geleden
-
Evangelielezing kapelaan Pierik | Sevenum
5 dagen geleden
-
6 dagen geleden
-
6 dagen geleden
Nieuwsoverzicht
-
Feliciteer bevrijder John Sleep
21 uur geleden
-
HAP Venray gelopen race
22 uur geleden
22
-
Venray Transparant zet akten op internet
23 uur geleden
1
-
Toon Hermans Huis ook in Venray
1 dag geleden
11