Afbeelding
Foto: Edward-Media

BMW crasht na Bimmerfest in Ysselsteyn

Algemeen 112 Ysselsteyn

Een bestuurder van een BMW is zondag rond 17.00 uur betrokken geraakt bij een eenzijdig verkeersongeval op de rotonde van de N270 en N277, vlak bij de uitgang van Bimmerfest, een evenement voor BMW-liefhebbers.

De automobilist verloor door nog onbekende oorzaak de controle over het voertuig. De BMW liet sporen op het wegdek achter, schoot van de weg en botste tegen een paal en een fiets bij een bushokje. Daarna kwam de auto tot stilstand.

De bestuurder was de enige inzittende en kon zelfstandig uit het voertuig komen. Ambulancepersoneel heeft hem uit voorzorg gecontroleerd, maar hij raakte niet gewond.

Ten tijde van het ongeval was er niemand in het bushokje aanwezig, waardoor er geen andere slachtoffers vielen. De schade bleef beperkt tot de BMW, de paal en de fiets.

Tijdens het vertrek van bezoekers van Bimmerfest hield de politie extra toezicht op het rijgedrag. Daarbij zijn tientallen bekeuringen uitgedeeld voor diverse verkeersovertredingen. Volgens aanwezigen reden meerdere bestuurders met hoge snelheid weg van het evenement.

Een bergingsbedrijf heeft de zwaar beschadigde BMW afgevoerd.

Uit de krant