
Nieuwe workshops in 't Helder Overloon
Overloon | De workshops in Ontmoetingspunt ’t Helder zijn er weer. De workshop palletschilderen vindt plaats op 6 mei en de dagworkshop beeldhouwen wordt gehouden op 16 mei. Beide workshops zijn geschikt voor beginners en gevorderden.
Voor het palletschilderen kunnen de deelnemers een eigen afbeelding meenemen, maar natuurlijk zijn er ter plekke ook voorbeelden beschikbaar. 'Geef eens een workshop cadeau en kom samen! Bent u met een grotere groep, dan kunt u altijd informeren naar de opties. Iedereen is welkom, beginner of gevorderde. Sta versteld van uw eigen kunsten!', zo meldt 't Helder.
Nieuwe workshops palletschilderen en beeldhouwen
Deelname aan de workshop palletschilderen op 6 mei kost 27,50 euro. Een pallet is ter plekke verkrijgbaar (12,50 euro/ 15 euro). Aanvang 13.30 uur tot 17.00 uur.
Deelname aan de dagworkshop beeldhouwen op 16 mei kost 45 euro, inclusief lunch om 12.30 uur en om 15.00 uur koffie/thee met appelgebak. Exclusief steen en eventuele console (verkrijgbaar via ’t Helder). Aanvang 09.30 uur tot 17.00 uur. Betaling voor beide workshops graag contant, er is geen pinmogelijkheid. Belangstellenden kunnen zich altijd individueel of met meerdere personen aanmelden. Graag tijdig bij Annemie van den Munckhof van Ontmoetingspunt ’t Helder, gelegen aan de Helderseweg 31 in Overloon, telefoon 0478-641404, 06-27007511 of via email t-helder@ziggo.nl.
't Helder in Overloon is een monumentale boerderij uit circa 1770, die nu fungeert als een uniek ontmoetingspunt voor cultuur, kunst, en kleinschalige bijeenkomsten. Gelegen aan de Helderseweg, biedt de gerenoveerde locatie ruimte voor workshops, vergaderingen, exposities en rust voor toeristen
Meer informatie via de website www.helder-overloon.com.