Voetbal

Voetbal

VV Holthees

Donderdag 12 mei

Leunen-Holthees 19.15

Zondag 15 mei

Holthees-BVV’27 14.30

Stormv. 3-Holthees 2 10.00

Holthees 3-United 5 10.45

Holthees VR1-Olym. 2 10.00

SVOC’01

Donderdag 12 mei

Sambeek-SVOC’01 19.15

Zaterdag 14 mei

Bavos JO19-United 15.00

Volkel JO17-JO17 15.15

JO17 2-SSS’18 2JM 15.00

JO15-Leunen 14.00

JO13 1-Leunen 2JM 11.00

Blerick JO9 5-JO9 1 9.00

JO7-Ysselsteyn JO7 9.00

JO7 1-United JO7 4 9.10

Leunen JO7 3-JO7 1 9.20

SVOC’01 vet.-United 17.00

Zondag 15 mei

SVOC’01-Belfeldia 14.30

Yssel. 3-SVOC’01 2 10.30

SVOC’01 4-EWC 3 11.00

SV Leunen

Donderdag 12 mei

Leunen-Holthees 19.15

America 4-Leunen 5 20.00

Vrijdag 13 mei

Konings. 2-Leunen 6 19.30

Zaterdag 14 mei

Ysselsteyn-JO19 13.00

JO17-Mifano 14.30

JO17 2JM-Hegel. 1 16.00

SVOC 1JM-JO15 1 14.00

JO13 1JM-RKMSV 1 11.30

SVOC’01 1-JO13 2JM 11.00

SSS’18 2JM-JO13 3 12.00

JO11 1JM-RKMSV 1 9.00

Meld. 1JM-JO10 1 10.30

JO10 2JM-Handel 1 11.15

JO9 1-DSV 1JM 9.15

JO9 2JM-IVO 3 11.15

Ysselsteyn-JO8 10.30

JO8 2-Oostrum JM 9.15

JO7 1-Venray 3 10.00

JO7-EWC’46 10.10

Venray-JO7 10.20

United 1-JO7 2 10.00

JO7 2-Deurne 10.10

Sporting 1JM -JO7 2 10.20

JO7 3-United 4 9.00

Yssel. 1-JO7 3 9.10

JO7 3-SVOC’01 1 9.20

Leunen vet.-Hegel. 17.00

Zondag 15 mei

Sporting-Leunen 14.30

Leunen 2-SVEB 11.30

Witten. 4-Leunen 3 9.30

Leunen 4-Oostrum 11.30

Leunen 5-Sporting 2 11.00

MVC’19 3-Leunen 6 12.15

Woensdag 18 mei

Leunen 3-Witten. 4 20.00

SV Oostrum

Donderdag 12 mei

Oostrum-Toxandria 17.00

Zaterdag 14 mei

JO19 1-GFC'33 2JM 15.00

Maasd. 2-JO17 1JM 15.30

JO15 1-Irene JO15 3 13.30

Mifano 1-JO13 1JM 10.30

JO13 2JM-Volhard. 3 11.00

JO12 1JM-Volhard. 9.00

Baarlo 1-JO12 2JM 11.00

ZSV 1-JO12 3JM 11.45

IVO-JO11 10.45

JO11 2JM-IVO 2 9.00

JO10 1-SJVV 2JM 9.00

JO9 1JM-Yssel. 1 11.30

JO9 3JM-JO9 2JM 11.30

JO8 1-Venray 4 11.30

Leunen 2-JO8 2JM 9.15

Lottum vet.-Oostrum 17.00

Zondag 15 mei

Stormv.-Oostrum 14.30

Oostrum 2-Venray 3 11.30

United 3-Oostrum 10.00

Leunen 4-Oostrum 11.30

Dinsdag 17 mei

United VR1-Oostrum 20.15

SV United

Donderdag 12 mei

United-De Braak 20.00

United 4-Sporting 2 20.15

Vrijdag 13 mei

United 1-LakeVall. 6 21.00

De Peel 3-United 2 19.00

Zaterdag 14 mei

Bavos JO19-United 15.00

United 2-DES 1 15.15

Volkel-United JO17 15.15

JO17 2-SSS'18 15.00

SVEB-JO15 13.00

JO15 2-BoekelS 13.15

JO15 3JM-EGS'20 12.30

JO13 1-DSV 1JM 8.45

Sporting-JO13 2 12.00

Gemert-JO11 10.00

Witten. 3JM-JO11 3 10.30

Achates 2-JO9 1 9.00

FCV-V 2-JO9 9.00

JO8 1-Sporting 2 11.00

JO7 1-Leunen 2 10.00

JO7-Sporting 10.10

Deurne-JO7 1 10.20

JO7 2-SIOL 1 8.30

SSS'18 JO7 1-JO7 2 8.40

JO7 2-Const. 1JM 8.50

JO7 3-Sporting 2 10.00

SVEB-JO7 3 10.10

JO7 3-DSV 1JM 10.20

Leunen 3-JO7 4 9.00

SVOC'01 1-JO7 4 9.10

JO7 4-Yssel. 1 9.20

SVOC vet.-United 17.00

Zondag 15 mei

Vitesse-United 14.00

United 2-Someren 4 12.00

United 3-Oostrum 10.00

Yssel. 5-United 4 10.30

Holthees 3-United 5 10.45

HRC'27 VR1-United 11.00

Dinsdag 17 mei

United VR1-Oostrum 20.15

Donderdag 19 mei

United 5-EWC'46 3 20.00

SV Venray

Zaterdag 14 mei

JO19-Irene JO19 a 13.00

JO19 2-Elsendorp 1 a 14.30

JO19 3-Melderslo 1 a 14.30

Vitesse 1-JO19 4 v 14.00

MO19-Boekel a 13.30

Theole-JO17 v 12.00

Deurne-JO17 v 12.00

JO15 1JM-Geldrop 1 a 11.00

JO15 2JM-Baarlo 1 a 11.00

JO15 3JM-Fiducia 1 a 12.30

Witten. 4-JO15 v 11.30

JO15 5JM-Zwaluw 3 a 11.00

Gemert JO13 1-1JM v 10.30

JO13 2-SSS’18 1JM a 9.00

Helena. 1-JO13 3JM v 13.00

Vitesse 1-JO12 1JM v 11.00

JO12 2JM-Ven.B. 3 a 11.15

JO12 3JM-Deurne 1 a 9.00

Milsbeek 2-JO12 4 v 9.00

JO11 1-EGS’20 1JM a 10.45

NWC 2-JO11 v 9.00

JO11 3JM-Lottum 1 a 9.00

SJVV 2JM-JO11 4 v 9.30

Ysselsteyn 2-JO11 5 v 8.30

JO10 1-IVO 3 a 9.00

Gemert 2-JO10 v 7.30

JO10 3JM-Ven.B. 1 a 9.00

Achates 1-JO10 4JM v 9.30

VCA 1JM-JO10 5 v 9.00

JO10 6JM-Mierlo 3 a 10.30

ZSV-JO9 v 8.15

JO9 2JM-SIOL JO9 1 a 11.15

Ven.B. 7-JO9 3 v 8.30

JO8 2-JO8 1 a 9.00

JO8 3-Merselo 1 a 12.30

Oostrum 1-JO8 4 v 10.30

JO8 5-Sparta 1 a 9.00

Sparta 3-JO8 6 v 7.45

G1JM-NWC JM a 13.15

HVCH G2JM-G2 v 12.00

JO7 3-JO7 1 a 10.10

Yssel. 2-JO7 v 8.30

Leunen 1-JO7 3 v 9.00

Zondag 15 mei

Venray-ZSV a 14.30

Oost. 2-Venray 3 v 11.30

Venray 4-Montag. 2 a 12.00

HBSV 3-Venray 6 v 11.00

Venray 7-ONDO 3 a 10.30

SJVV 3-Venray 8 v 12.00

Sambeek 3-Venray 10 v 9.30

Witten. 9-Venray 11 v 11.00

Hegel. 5-Venray 12 v 10.00

Venray 13-Resia 3 a 10.00

Venray VR1-SJVV a 10.00

SV Ysselsteyn

Donderdag 12 mei

Melderslo-Ysselsteyn 19.15

Zaterdag 14 mei

Vet. SV Merselo-Ysselsteyn 17.00

Zondag 15 mei

Ysselsteyn-Handel 14.30

Ysselsteyn 3-SVOC’01 2 12.30

Ysselsteyn 4-SPV3 11.00

Ysselsteyn 5-SV United 4 10.30

SV Merselo

Zaterdag 14 mei

JO17 1-Lottum 2JM 15.00

JO15 1JM-Volhard. 3 13.15

SVEB 2-JO11 1JM 9.30

Helenav. 1-JO10 1JM 10.45

JO10 2-Toxan. 1JM 9.30

Venray 3-JO8 1 12.30

SSS'18 2-JO7 1 10.00

JO7 1-DSV 3 10.10

Volhard. 3JM-JO7 1 10.20