Voetbal
VV Holthees
Donderdag 12 mei
Leunen-Holthees 19.15
Zondag 15 mei
Holthees-BVV’27 14.30
Stormv. 3-Holthees 2 10.00
Holthees 3-United 5 10.45
Holthees VR1-Olym. 2 10.00
SVOC’01
Donderdag 12 mei
Sambeek-SVOC’01 19.15
Zaterdag 14 mei
Bavos JO19-United 15.00
Volkel JO17-JO17 15.15
JO17 2-SSS’18 2JM 15.00
JO15-Leunen 14.00
JO13 1-Leunen 2JM 11.00
Blerick JO9 5-JO9 1 9.00
JO7-Ysselsteyn JO7 9.00
JO7 1-United JO7 4 9.10
Leunen JO7 3-JO7 1 9.20
SVOC’01 vet.-United 17.00
Zondag 15 mei
SVOC’01-Belfeldia 14.30
Yssel. 3-SVOC’01 2 10.30
SVOC’01 4-EWC 3 11.00
SV Leunen
Donderdag 12 mei
Leunen-Holthees 19.15
America 4-Leunen 5 20.00
Vrijdag 13 mei
Konings. 2-Leunen 6 19.30
Zaterdag 14 mei
Ysselsteyn-JO19 13.00
JO17-Mifano 14.30
JO17 2JM-Hegel. 1 16.00
SVOC 1JM-JO15 1 14.00
JO13 1JM-RKMSV 1 11.30
SVOC’01 1-JO13 2JM 11.00
SSS’18 2JM-JO13 3 12.00
JO11 1JM-RKMSV 1 9.00
Meld. 1JM-JO10 1 10.30
JO10 2JM-Handel 1 11.15
JO9 1-DSV 1JM 9.15
JO9 2JM-IVO 3 11.15
Ysselsteyn-JO8 10.30
JO8 2-Oostrum JM 9.15
JO7 1-Venray 3 10.00
JO7-EWC’46 10.10
Venray-JO7 10.20
United 1-JO7 2 10.00
JO7 2-Deurne 10.10
Sporting 1JM -JO7 2 10.20
JO7 3-United 4 9.00
Yssel. 1-JO7 3 9.10
JO7 3-SVOC’01 1 9.20
Leunen vet.-Hegel. 17.00
Zondag 15 mei
Sporting-Leunen 14.30
Leunen 2-SVEB 11.30
Witten. 4-Leunen 3 9.30
Leunen 4-Oostrum 11.30
Leunen 5-Sporting 2 11.00
MVC’19 3-Leunen 6 12.15
Woensdag 18 mei
Leunen 3-Witten. 4 20.00
SV Oostrum
Donderdag 12 mei
Oostrum-Toxandria 17.00
Zaterdag 14 mei
JO19 1-GFC'33 2JM 15.00
Maasd. 2-JO17 1JM 15.30
JO15 1-Irene JO15 3 13.30
Mifano 1-JO13 1JM 10.30
JO13 2JM-Volhard. 3 11.00
JO12 1JM-Volhard. 9.00
Baarlo 1-JO12 2JM 11.00
ZSV 1-JO12 3JM 11.45
IVO-JO11 10.45
JO11 2JM-IVO 2 9.00
JO10 1-SJVV 2JM 9.00
JO9 1JM-Yssel. 1 11.30
JO9 3JM-JO9 2JM 11.30
JO8 1-Venray 4 11.30
Leunen 2-JO8 2JM 9.15
Lottum vet.-Oostrum 17.00
Zondag 15 mei
Stormv.-Oostrum 14.30
Oostrum 2-Venray 3 11.30
United 3-Oostrum 10.00
Leunen 4-Oostrum 11.30
Dinsdag 17 mei
United VR1-Oostrum 20.15
SV United
Donderdag 12 mei
United-De Braak 20.00
United 4-Sporting 2 20.15
Vrijdag 13 mei
United 1-LakeVall. 6 21.00
De Peel 3-United 2 19.00
Zaterdag 14 mei
Bavos JO19-United 15.00
United 2-DES 1 15.15
Volkel-United JO17 15.15
JO17 2-SSS'18 15.00
SVEB-JO15 13.00
JO15 2-BoekelS 13.15
JO15 3JM-EGS'20 12.30
JO13 1-DSV 1JM 8.45
Sporting-JO13 2 12.00
Gemert-JO11 10.00
Witten. 3JM-JO11 3 10.30
Achates 2-JO9 1 9.00
FCV-V 2-JO9 9.00
JO8 1-Sporting 2 11.00
JO7 1-Leunen 2 10.00
JO7-Sporting 10.10
Deurne-JO7 1 10.20
JO7 2-SIOL 1 8.30
SSS'18 JO7 1-JO7 2 8.40
JO7 2-Const. 1JM 8.50
JO7 3-Sporting 2 10.00
SVEB-JO7 3 10.10
JO7 3-DSV 1JM 10.20
Leunen 3-JO7 4 9.00
SVOC'01 1-JO7 4 9.10
JO7 4-Yssel. 1 9.20
SVOC vet.-United 17.00
Zondag 15 mei
Vitesse-United 14.00
United 2-Someren 4 12.00
United 3-Oostrum 10.00
Yssel. 5-United 4 10.30
Holthees 3-United 5 10.45
HRC'27 VR1-United 11.00
Dinsdag 17 mei
United VR1-Oostrum 20.15
Donderdag 19 mei
United 5-EWC'46 3 20.00
SV Venray
Zaterdag 14 mei
JO19-Irene JO19 a 13.00
JO19 2-Elsendorp 1 a 14.30
JO19 3-Melderslo 1 a 14.30
Vitesse 1-JO19 4 v 14.00
MO19-Boekel a 13.30
Theole-JO17 v 12.00
Deurne-JO17 v 12.00
JO15 1JM-Geldrop 1 a 11.00
JO15 2JM-Baarlo 1 a 11.00
JO15 3JM-Fiducia 1 a 12.30
Witten. 4-JO15 v 11.30
JO15 5JM-Zwaluw 3 a 11.00
Gemert JO13 1-1JM v 10.30
JO13 2-SSS’18 1JM a 9.00
Helena. 1-JO13 3JM v 13.00
Vitesse 1-JO12 1JM v 11.00
JO12 2JM-Ven.B. 3 a 11.15
JO12 3JM-Deurne 1 a 9.00
Milsbeek 2-JO12 4 v 9.00
JO11 1-EGS’20 1JM a 10.45
NWC 2-JO11 v 9.00
JO11 3JM-Lottum 1 a 9.00
SJVV 2JM-JO11 4 v 9.30
Ysselsteyn 2-JO11 5 v 8.30
JO10 1-IVO 3 a 9.00
Gemert 2-JO10 v 7.30
JO10 3JM-Ven.B. 1 a 9.00
Achates 1-JO10 4JM v 9.30
VCA 1JM-JO10 5 v 9.00
JO10 6JM-Mierlo 3 a 10.30
ZSV-JO9 v 8.15
JO9 2JM-SIOL JO9 1 a 11.15
Ven.B. 7-JO9 3 v 8.30
JO8 2-JO8 1 a 9.00
JO8 3-Merselo 1 a 12.30
Oostrum 1-JO8 4 v 10.30
JO8 5-Sparta 1 a 9.00
Sparta 3-JO8 6 v 7.45
G1JM-NWC JM a 13.15
HVCH G2JM-G2 v 12.00
JO7 3-JO7 1 a 10.10
Yssel. 2-JO7 v 8.30
Leunen 1-JO7 3 v 9.00
Zondag 15 mei
Venray-ZSV a 14.30
Oost. 2-Venray 3 v 11.30
Venray 4-Montag. 2 a 12.00
HBSV 3-Venray 6 v 11.00
Venray 7-ONDO 3 a 10.30
SJVV 3-Venray 8 v 12.00
Sambeek 3-Venray 10 v 9.30
Witten. 9-Venray 11 v 11.00
Hegel. 5-Venray 12 v 10.00
Venray 13-Resia 3 a 10.00
Venray VR1-SJVV a 10.00
SV Ysselsteyn
Donderdag 12 mei
Melderslo-Ysselsteyn 19.15
Zaterdag 14 mei
Vet. SV Merselo-Ysselsteyn 17.00
Zondag 15 mei
Ysselsteyn-Handel 14.30
Ysselsteyn 3-SVOC’01 2 12.30
Ysselsteyn 4-SPV3 11.00
Ysselsteyn 5-SV United 4 10.30
SV Merselo
Zaterdag 14 mei
JO17 1-Lottum 2JM 15.00
JO15 1JM-Volhard. 3 13.15
SVEB 2-JO11 1JM 9.30
Helenav. 1-JO10 1JM 10.45
JO10 2-Toxan. 1JM 9.30
Venray 3-JO8 1 12.30
SSS'18 2-JO7 1 10.00
JO7 1-DSV 3 10.10
Volhard. 3JM-JO7 1 10.20