Voetbal
SV United
Vrijdag 29 oktober
United 1-Saerum 6 21.00
United 2-De Peel 4 20.00
Zaterdag 30 oktober
Sporting JO19-JO19 15.00
JO19 2-America JO19 1 15.00
VVV'03 JO17-JO17 12.30
JO17 2-Merselo JO17 1 15.00
JO15 2-Achates JO15 1 13.15
SIOL JO15 1-JO15 3JM 15.00
America vet-United 17.00
Zondag 31 oktober
United-Boekel 14.30
Witten. 4-United 3 9.30
United 4-Yssel. 5 10.00
Leunen 4-United 5 11.30
Melderslo VR1-United 9.30
Dinsdag 2 november
Volhar. VR2-United 1 20.00
SV Oostrum
Zaterdag 30 oktober
SSS'18 JO19-JO19 20.00
SVEB vet-Oostrum 16.30
Zondag 31 oktober
Constantia-Oostrum 14.30
Oostrum 2-Melderslo 12.30
Venray 5-Oostrum 3 10.00
Resia 2-Oostrum 4 11.30
Oostrum VR1-Olym. 2 11.30
SVOC'01
Zaterdag 30 oktober
Sporting JO19-JO19 15.00
VVV’03 JO17-JO17 12.30
JO17 2-Merselo JO17 1 15.00
Oostrum JO15 1-JO15 1JM 13.30
SVOC’01 vet-Sporting 17.00
Zondag 31 oktober
RKDSO-SVOC’01 14.30
SVOC’01 2-SSS’18 4 11.30
SVOC’01 3-America 4 10.30
Venray 11-SVOC’01 4 11.00
VV Holthees
Zaterdag 30 oktober
Montag. vet-Holthees 17.00
Zondag 31 oktober
Holthees-Sporting 14.30
Holthees 2-Stormv. 3 11.00
Volhar. 7-Holthees 3 12.00
America VR-Holthees 10.00
SV Leunen
Zaterdag 30 oktober
Maasduinen-JO19 15.30
HBSV-JO17 14.30
JO17 2JM-Maasd. 2 14.30
JO15-Boekel Sp. 1JM 12.00
JO7 training 9.15
Leunen vet-Melderslo 17.00
Zondag 31 oktober
Kronenberg-Leunen 14.30
FCV-V 3-Leunen 2 10.00
Leunen 3-Volharding 4 13.00
Leunen 4-United 5 11.30
Merselo 2-Leunen 5 11.00
Leunen 6-Witten. 10 10.30
SV Merselo
Donderdag 28 oktober
Achates-Merselo 20.00
Zaterdag 30 oktober
Merselo vet-Lomm 17.00
RKMSV WF-De MAS 17.00
Zondag 31 oktober
Merselo-Stormv. 14.30
Merselo 2-Leunen 5 11.00
SV Venray
Zaterdag 30 oktober
Venray vet-Ysselsteyn a 17.00
Dongen O23-O23 v 13.30
JO19-Orion JO19 a 13.00
Belfeldia JO19 1-JO19 3 v 13.00
Oostrum JO19 1-JO19 4 v 14.00
MO19-Volkel MO19 a 13.30
Dongen JO17-JO17 v 11.30
JO17 2-Volkel JO17 1 a 12.15
JO17 3-Irene JO17 a 14.30
JO15 1JM-Gemert JO15 1 a 11.00
Gemert JO15 2-JO15 2JM v 11.00
JO15 3JM-Irene JO15 2 a 12.30
SES JO15 2-JO15 4 v 11.30
JO15 5JM-Baarlo JO15 3 a 11.00
JO11-Volharding JO11 a 10.00
JO10 2-Venray JO10 3 a 10.00
JO9-Venray JO10 a 10.00
JO8-Venray JO8 2 a 10.00
Zondag 31 oktober
Geldrop-Venray v 13.30
Venray 2-Blerick a 12.00
Venray 3-Excellent 2 a 11.00
Venray 6-HBSV 3 a 10.30
NWC 6-Venray 7 v 9.00
De Braak 12-Venray 8 v 9.30
Venray 9-Hegelsom 3 a 11.30
Venray 10-SSS’18 5 a 12.00
Venray 11-SVOC’01 4 a 11.00
Kronen. 3-Venray 12 v 9.30
Venray 13-FCV-V 10 a 10.00
SJVV VR1-Venray v 10.00
Achates VR1-Venray 2 v 9.00
Maandag 1 november
JO13 1JM-Gemert JO13 1 a 19.00
SV Ysselsteyn
Zaterdag 30 oktober
Venray vet-Ysselsteyn 17.00
JO19-Toxandria JO19 15.30
Olympia'18 JO19 2-JO19 14.30
Zwaluw JO15 2-JO15 1 13.30
Zondag 31 oktober
Excellent-Ysselsteyn 14.30
Someren 4-Ysselsteyn 2 12.00
Ysselsteyn 3-EWC'46 2 11.00
Ysselsteyn 4-Mil.Boys 3 11.30
United 4-Ysselsteyn 5 10.00