Afbeelding
Foto: Persfoto

Line-up The Lions Sings is compleet

Venray | Ze komen weer uit alle (muzikale) windrichtingen van Venray en omgeving, de acts op The Lions Sings Tonight 4.


Jesper Albers bijt het spits af. Jesper is drummer van alternatief rocktrio Paceshifters, waarmee hij al de halve wereld afreisde, maar zijn tweede liefde is americana en rootsrock. Jesper speelt eigen werk en een enkele cover en begeleidt zichzelf op gitaar.


Atelier Jerusalem maakte indruk tijdens het afscheidsfeest van burgemeester Hans Gilissen. Atelier Jerusalem biedt ‘kwetsbare’ mensen de mogelijkheid om via muziek en kunst weer echt deel te nemen aan de maatschappij. Maar bovenal maakt de groep gewoon prima muziek. Kom zelf maar luisteren. Fraay is lekker bezig en treedt steeds vaker op. Logisch, want ze hebben een mooi repertoire en met drie zangstemmen en slechts één gitaar als begeleiding. Slipstream keek vorig jaar de kat uit de boom tijdens The Lion Sings 3 en de band meldde zich vervolgens aan met een set covers.


Stef en Tamara Koonings, ook bekend als vastelaovesduo Pruuf Mar. Stef en Tamara hebben nog een andere kant en die willen ze twee weken na carnaval graag laten zien. The Lions biedt hen graag het podium daarvoor. Reminder levert pop- en rockgitaarcovers, met veel herkenbaarheid om de boel lekker aan de gang te krijgen. Reminder neemt het stevige stokje van We Are The Message bij The Lion over.


Toxido is een trio met veel kilometers op de teller. De namen van de leden duiken in uiteenlopende bands op, maar het drietal is wel de harde kern. Gitaar, bas en drums, meer heeft Toxido niet nodig. Aftikken en gaan. 'It’s only rock-’n-roll, but we like it. Rockin’ in a free world'.


TLST4 sluit af met BlueBottle. Eigen werk, geworteld in de blues, met meerstemmige zang, natuurlijk fel gitaarwerk en mondharmonica. Ook BlueBottle wil het publiek verrassen met een muzikale samenwerking. Deel 4 begint zondag 8 maart op 14.00 uur bij BRL/Odeon, Hoenderstraat 10, Venray. Kaartjes à 10 euro kun je kopen op de Facebookpagina van The Lion Sings Tonight (knop ‘Boeken’) of op de website van Het Hol van de Leeuw.


Foto: In 2019 stonden Dana en Freek op het Lions-podium.