Veldvoetbal
Eerste klasse D
Uitslagen
Deurne-Venray 1-1
ZSV-Meerssen 0-2
SSS'18-SC Susteren 1-2
Schaesberg-Bekkerveld 1-1
Stand
Meerssen 17-36 (39-17)
SC Susteren 17-31 (43-23)
Schaesberg (P) 17-31 (32-22)
Bekkerveld 17-28 (30-17)
Wittenhorst 16-27 (24-19)
Deurne 17-23 (25-25)
Geldrop 17-21 (36-43)
Venray 15-20 (22-31)
Someren 16-20 (18-22)
ZSV 16-19 (23-26)
Minor 17-19 (23-31)
Volharding 17-16 (26-46)
De Valk 16-13 (20-30)
SSS'18 17-12 (24-33)
Zondag 12 maart
Someren-SC Susteren
Geldrop-Minor
ZSV-Venray
SSS'18-Wittenhorst
Bekkerveld-Deurne
Volharding-Meerssen
Schaesberg-De Valk
Vierde klasse F
Uitslagen
Meterik-SVEB 2-2
Oostrum-Leunen 4-1
Achates-Olympia'18 0-1
EWC'46-Montagnards 5-1
Stand
Ysselsteyn (P) 15-31 (41-15)
Oostrum 15-30 (36-20)
DSV 16-28 (33-21)
EWC'46 16-28 (34-28)
Olympia'18 15-26 (29-12)
Melderslo 15-25 (31-25)
Meterik 14-22 (28-25)
Achates 14-20 (29-26)
Resia 14-15 (24-30)
Leunen 16-14 (21-41)
SVEB 14-12 (25-47)
DEV-Arcen 15-11 (25-46)
Montagnards 15-9 (14-34)
Zondag 12 maart
Olympia'18-DEV Arcen
Montagnards-SVEB
Ysselsteyn-EWC'46
Melderslo-Meterik
Resia-Leunen
Achates-Oostrum
DSV is vrij
Vijfde klasse E
Uitslagen
Neerkandia-Reuver 5-0
Lottum-America 0-0
VCH-Helenaveen 2-0
Koningslust-RKDSO 3-2
Grashoek-Kronenberg 2-1
Sporting ST-Egchel 2-8
Stand
Reuver 15-36 (38-11)
Grashoek 15-33 (40-18)
Neerkandia 16-33 (44-19)
Hegelsom 16-31 (46-30)
America (P) 16-30 (56-29)
Egchel 16-26 (41-39)
Kronenberg 16-24 (32-26)
Koningslust 16-23 (43-39)
Kessel 16-20 (27-25)
Lottum 16-16 (24-28)
VCH 16-15 (18-54)
Helenaveen 16-11 (21-41)
RKDSO 15-9 (22-46)
Sporting ST 16-6 (12-59)
Zondag 12 maart
Neerkandia-Egchel
Kessel-Kronenberg
Hegelsom-Lottum
RKDSO-Helenaveen
Reuver-America
Grashoek-VCH
Sporting ST-Koningslust
Vijfde klasse G
Uitslagen
Sambeek-SV United afg.
St.Hubert-SVS 4-0
Merselo-Astrantia 1-1
BVV'27-Holthees afg.
HRC'27-SVOC'01 2-3
Heijen-VIOS'38 3-1
Stand
Heijen 16-34 (49-21)
Merselo 16-34 (46-22)
SVOC'01 16-32 (41-30)
Astrantia 17-30 (37-19)
De Zwaluw (P) 15-29 (33-26)
BVV'27 16-26 (28-21)
SV United 16-24 (36-34)
VIOS'38 16-22 (28-22)
Holthees 16-21 (29-36)
Sambeek 15-20 (35-32)
SVS 16-11 (17-35)
Menos 16-11 (19-38)
HRC'27 17-11 (26-52)
St.Hubert 16-7 (18-54)
Zondag 12 maart
Sambeek-Astrantia
Menos-Heijen
Merselo-St.Hubert
BVV'27-SVOC'01
HRC'27-Holthees
SV United-VIOS'38
SVS-De Zwaluw
Basketbal
Eerste klasse
Uitslag
Yellow Sox-Jumpers'76 67-80
Stand
Maastricht Knights 28-15 (175)
Den Dungk 2 24-16 (132)
The Black Eagles 3 22-16 (80)
BBC 18-16 (66)
Springfield 16-14 (27)
Tracks Parkstad 14-14 (-22)
Jumpers'76 12-13 (-24)
BC Deurne Pioniers 12-15 (-155)
Attacus 3 10-15 (10)
Achilles'71 10-16 (-34)
Akros 10-16 (-123)
Yellow Sox 4-14 (-132)
Zondag 12 maart
Jumpers'76-Deurne P. 16.00
Handbal
Heren Manual derde klasse
Uitslag
BSAC 2-Manual 20-21
Stand
HBS 13-20 (327-276)
Manual 13-18 (313-276)
Bergeijk 2 12-17 (294-227)
Lido 12-11 (259-248)
BSAC 2 12-6 (257-308)
Niobe 2 12-2 (195-310)
Dames Manual tweede klasse
Uitslag
Manual-BSAC 3 15-10
Stand
Targos Bevo 4 12-19 (223-159)
Manual 12-18 (229-169)
Blerick 2 11-15 (147-129)
MEOS 3 13-12 (159-154)
ESC'90 4 14-10 (165-196)
BSAC 3 12-0 (73-189)
Zaterdag 11 maart
Manual-Meos 3 20.15
Korfbal
Hoofdklasse D
Uitslagen
Altior-De Peelkorf 15-9
Rooi-Oranje Wit 9-13
Stand
Altior 14-22 (216-174)
Prinses Irene 14-22 (248-186)
De Peelkorf 14-20 (232-161)
Olympia/DOS 14-14 (183-193)
Melderslo 14-13 (185-186)
Rooi 14-10 (172-202)
Oranje Wit 14-8 (173-207)
Avanti 14-3 (174-274)
Overgangsklasse B
Uitslag
Odio-SVOC'01 7-10
Stand
Klimroos 14-23 (183-135)
SVOC'01 14-21 (184-157)
Rietvogels 14-16 (184-185)
DSV 14-15 (164-145)
VVO 14-15 (154-152)
Flamingo's 14-9 (159-194)
ODIO 14-7 (134-156)
Emos 14-6 (131-169)
Tweede klasse A
Uitslag
Alico-Merselo 11-10
Stand
Nas 10-18 (110-78)
SVO 10-10 (98-95)
Alico 10-10 (10-8-106)
Merselo 10-9 (97-100)
Fortuna'74 10-7 (92-105)
Eendracht 10-6 (80-101)
Volleybal
Promotieklasse C heren ActiveRooy
Uitslag
VVC Vught-ActiveRooy 3-1
Stand
VC Polaris 17-74 (60-11)
VVC Vught 16-57 (46-20)
Achilles 15-46 (37-26)
Flamingo's'56 2 17-40 (35-38)
VC Volt 2 18-40 (36-44)
VC Sittardia 15-39 (34-31)
Saturnus 16-37 (31-36)
Active Rooy 15-36 (30-33)
VC Volt 3 18-36 (32-46)
Hajraa 3 16-34 (31-37)
HLB Van Daal 3 16-34 (31-39)
Nuvo'68 15-11 (10-52)
Zaterdag 11 maart
ActiveRooy-VC Sittardia 18.00
Tweede divisie dames ActiveRooy
Roosendaal-ActiveRooy 3-1
Stand
IMS/Voltena 17-66 (56-18)
Peelpush 2 17-60 (49-22)
Hands Up 17-52 (42-29)
VCN 3 16-51 (42-25)
Somas/Activia 17-51 (43-31)
Meerkerk'95 17-36 (31-41)
VC Volt 17-35 (33-44)
VC Velden 2 17-35 (31-42)
Havoc 16-34 (29-42)
ADC 17-32 (28-44)
Kraftwell 17-27 (25-47)
ActiveRooy 17-26 (24-48)
Eerste klasse dames Set Up
Skunk/VCH-Set Up 0-4
Stand
Saturnus 2 17-74 (58-10)
Flamingo's'56 2 17-56 (44-25)
Livoc 15-51 (41-21)
Set Up 17-51 (43-30)
VC Polaris 2 16-41 (35-34)
Apollo Mill 17-38 (34-40)
VC Meterik/Avoc 17-38 (33-39)
MVC'64 17-37 (31-38)
Somas/Activia 4 17-34 (28-43)
Hovoc 2 17-29 (25-46)
Skunk/VCH 17-27 (25-48)
Avance 2 16-24 (23-46)
Zaterdag 11 maart
Set Up-VC Meterik/Avoc 19.00