Veldvoetbal

Veldvoetbal

Eerste klasse D

Uitslagen

Someren-Bekkerveld         0-0

Geldrop-Volharding        3-2

ZSV-De Valk        afg.

Venray-Wittenhorst        afg.

SSS'18-SC Susteren        afg.

Meerssen-Deurne        1-1

Schaesberg-Minor        4-0

Stand

Meerssen        15-30 (36-17)

Schaesberg (P)        15-30 (30-19)

Wittenhorst        15-27 (24-18)

SC Susteren        15-25 (31-20)

Bekkerveld        15-24 (26-14)

Geldrop        16-21 (34-33)

Someren        15-20 (16-19)

ZSV        14-19 (22-22)

Deurne        15-19 (21-22)

Venray        13-16 (19-29)

Minor        16-16 (21-30)

De Valk        15-13 (19-28)

Volharding        16-13 (24-45)

SSS'18        15-12 (21-28)

Zondag 19 februari

Deurne-Someren

De Valk-Venray

Minor-ZSV

Bekkerveld-SSS'18

SC Susteren-Geldrop

Wittenhorst-Meerssen

Volharding-Schaesberg

Vierde klasse F

Uitslagen

DSV-DEV Arcen        8-2

Montagnards-Olympia'18        afg.

Ysselsteyn-Oostrum        afg.

Resia-SVEB        afg.

Achates-Meterik        afg.

EWC'46-Leunen        4-0

Stand

Ysselsteyn (P)        14-28 (38-15)

DSV        15-28 (33-20)

EWC'46        14-25 (28-24)

Oostrum        13-24 (29-18)

Melderslo        14-24 (28-22)

Meterik        12-21 (26-20)

Olympia'18        13-20 (25-11)

Achates        13-20 (29-25)

Resia         13-15 (23-27)

Leunen        14-11 (19-37)

SVEB        12-10 (20-42)

DEV-Arcen        14-10 (23-44)

Montagnards        13-8 (11-27)

Zondag 19 februari

Olympia'18-Resia

Meterik-Ysselsteyn

Oostrum-EWC'46

Leunen-DSV

SVEB-Melderslo

DEV Arcen-Montagnards

Achates vrij

Vijfde klasse E

Uitslagen

Egchel-Kronenberg        afg.

Koningslust-America        afg.

Hegelsom-VCH        4-2

RKDSO-Kessel        afg.

Reuver-Helenaveen        afg.

Grashoek-Neerkandia        afg.

Sporting ST-Lottum        afg.

Stand

Reuver         13-33 (36-5)

Hegelsom        15-31 (45-27)

America (P)        14-29 (54-26)

Grashoek        13-27 (35-16)

Neerkandia        14-27 (36-18)

Kronenberg        14-21 (28-23)

Koningslust        14-20 (38-32)

Egchel         14-20 (30-35)

Kessel         15-20 (26-23)

Lottum         14-12 (19-26)

Helenaveen        14-11 (20-36)

VCH        14-11 (14-52)

RKDSO        13-9 (19-40)

Sporting ST        14-5 (8-49)

Zondag 19 februari

Neerkandia-Hegelsom

Helenaveen-Grashoek

Kronenberg-RKDSO

Lottum-Koningslust

VCH-Sporting ST

America-Egchel

Kessel-Reuver

Vijfde klasse G

Uitslagen

Menos-SVOC'01        afg.

St.Hubert-VIOS'38        afg.

Merselo-Heijen        afg.

BVV'27-Sambeek        3-1

SV United-De Zwaluw        4-1

Astrantia-Holthees        6-1

SVS-HRC'27         afg.

Stand

Merselo        14-30 (41-20)

SVOC'01        14-29 (37-24)

Heijen         14-28 (42-19)

Astrantia        15-28 (35-17)

De Zwaluw (P)        14-26 (30-26)

BVV'27        15-26 (28-18)

VIOS'38        14-21 (26-18)

SV United        15-21 (31-34)

Holthees        15-18 (28-36)

Sambeek        14-17 (31-31)

SVS        14-11 (17-30)

Menos         15-11 (18-34)

HRC'27        15-11 (24-44)

St.Hubert        14-4 (13-50)

Zondag 19 februari

Sambeek-Menos

VIOS'38-Astrantia

De Zwaluw-BVV'27

Holthees-SVS

HRC'27-SV United

Heijen-St.Hubert

SVOC'01-Merselo

Damesvoetbal

Hoofdklasse

Uitslag

Fortuna'54-Venray        3-1

Stand

SC 't Zand        16-42 (65-18)

Fortuna Wormerveer        14-38 (59-13)

FC Eindhoven        14-32 (50-16)

Prinses Irene        16-28 (43-26)

Buitenveldert 2        15-27 (38-33)

RKSV Nuenen        15-25 (35-33)

SV Venray        16-22 (34-30)

VV Maarssen        14-20 (27-29)

Fortuna'54        16-20 (28-29)

Someren        14-16 (27-34)

DSE        15-16 (22-37)

Kolping Boys        15-13 (10-45)

Venlosche Boys        16-6 (33-58)

Victoria Boys        14-0 (17-87)

Zondag 19 februari

Venray-Nuenen        12.00

Eerste klasse D

Stand

VV Babel        13-32 (41-20)

Amstenrade        13-29 (35-12)

VV Trekvogels        13-25 (33-17)

FC Gelre        13-22 (32-20)

VDZ        13-20 (19-21)

VV Schijf        13-20 (19-21)

Bekkerveld        13-17 (16-22)

OVV'67        14-16 (23-31)

Baronie        14-16 (20-33)

BSC        13-12 (16-28)

Nooit Gedacht        13-11 (18-24)

SSS'18        13-4 (8-43)

Zondag 19 februari

VV Trekvogels-SSS'18        12.00

Basketbal

Eerste klasse

Uitslag

Jumpers'87-Yellow Sox        70-53

Stand

Maastricht Knights        24-13 (142)

Den Dungk 2        22-15 (130)

The Black Eagles 3        22-15 (112)

BBC        18-16 (66)

Tracks Parkstad        12-11 (-5)

Springfield        12-12 (-11)

Jumpers'76        10-11 (-26)

BC Deurne Pioniers        10-13 (-138)

Akros        10-14 (-86)

Achilles'71        8-13 (-43)

Attacus 3        8-14 (-22)

Yellow Sox        4-13 (-119)

Zaterdag 18 februari

Springfield-Jumpers'76        19.15

Handbal

Heren Manual derde klasse

Uitslag

Manual-HBS        24-16

Stand

HBS        12-18 (297-261)

Bergeijk 2        12-17 (294-227)

Manual        12-16 (292-256)

Lido        12-11 (259-248)

BSAC 2        11-6 (237-287)

Niobe 2        11-2 (180-280)

Dames Manual tweede klasse

Uitslag

ESC'90-Manual        13-16

Stand

Targos Bevo 4        12-19 (223-159)

Manual        11-16 (214-159)

Blerick 2        10-13 (133-120)

MEOS 3        13-12 (195-154)

ESC'90 4        13-10 (156-182)

BSAC 3        11-0 (63-174)

Korfbal

Hoofdklasse D

Uitslag

De Peelkorf-Oranje Wit        16-10

Stand

Prinses Irene        12-18 (207-163)

Altior        12-18 (185-157)

De Peelkorf        12-18 (207-138)

Olympia/DOS        12-13 (157-165)

Rooi        12-10 (155-173)

Melderslo        12-10 (150-166)

Oranje Wit        12-6 (152-182)

Avanti        12-3 (157-226)

Zondag 19 februari

De Peelkorf-Rooi        15.30

Oranje Wit-Altior        13.55

Overgangsklasse B

Uitslag

SVOC'01-Klimroos        9-12

Stand

Klimroos        12-21 (161-116)

SVOC'01        12-17 (157-136)

Rietvogels        12-14 (158-157)

DSV        12-13 (144-124)

VVO        12-13 (136-135)

ODIO        12-7 (120-135)

Emos        12-6 (114-149)

Flamingo's        12-5 (136-175)

Zondag 19 februari

SVOC'01-Rietvogels        16.20

Tweede klasse A

Uitslag

NAS-Merselo        9-5

Stand

Nas        9-16 (102-73)

SVO        8-8 (80-79)

Fortuna'74        8-7 (78-83)

Merselo        8-7 (79-84)

Alico        8-6 (88-90)

Eendracht        9-6 (75-93)

Zondag 19 februari

Merselo-SVO        10.45

Tafeltennis

Tweede divisie Heren Red Stars

Uitslag

Hilversum-Red Stars        6-4

Stand

Red Stars        2-13

Pecos 2        2-13

SKF        2-12

Hilversum 2        2-10

FTTC        2-9

TT Nijmegen        2-3

Zaterdag 18 februari

Red Stars-SKF        17.30

Volleybal

Promotieklasse C heren ActiveRooy

ActiveRooy-VC Volt 3        1-3

Stand

VC Polaris        16-72 (58-8)

VVC Vught        14-48 (39-19)

Achilles        15-46 (37-26)

VC Sittardia        15-39 (34-31)

Flamingo's'56 2        15-37 (32-32)

Saturnus        14-35 (29-29)

Active Rooy        14-35 (29-30)

HLB Van Daal 3        15-33 (30-36)

VC Volt 2        16-32 (29-42)

VC Volt 3        17-32 (29-45)

Hajraa 3        15-30 (27-37)

Nuvo'68        14-11 (10-48)

Tweede divisie dames ActiveRooy

ActiveRooy-ADC        3-1

Stand

IMS/Voltena        16-61 (52-18)

Peelpush 2        16-56 (46-21)

Hands Up        15-52 (42-25)

Somas/Activia        16-50 (42-28)

VCN 3        15-47 (39-24)

VC Velden 2        16-34 (30-39)

ADC        16-32 (28-40)

VC Volt        15-31 (29-39)

Meerkerk'95        16-31 (27-41)

Havoc        14-28 (24-38)

ActiveRooy        16-25 (23-45)

Kraftwell        16-23 (22-46)

Eerste klasse dames Set Up

Set Up-Hovoc 2        3-2

Stand

Saturnus 2        16-69 (54-10)

Flamingo's'56 2        16-52 (41-24)

Livoc        14-46 (37-21)

Set Up        16-46 (39-30)

VC Meterik/Avoc        16-38 (33-35)

VC Polaris 2        14-37 (32-29)

Apollo Mill        16-34 (31-39)

Somas/Activia 4        16-34 (28-39)

MVC'64        15-31 (26-35)

Hovoc 2        16-28 (24-43)

Skunk/VCH        16-27 (25-44)

Avance 2        15-23 (22-43)