Logo peelenmaasvenray.nl

Veranderingen bij politie Venray-Gennep

  Nieuws

Bij de politie-eenheid Venray-Gennep vinden per 1 januari 2017 in het kader van de verdere invoering naar de nationale politie enkele personele veranderingen plaats. Sommige agenten blijven op hun huidige post, andere krijgen een andere wijk onder hun hoede. 'Er komen de komende tijd meer wijkagenten bij, die de huidige wijkagenten gaan ondersteunen. Dit zal in de loop van 2017 plaatsvinden', meldt de politie op Facebook. 

Wijkagent gemeente Mook en Middelaar:

Martien Stoffels
Telefoon: 0900-8844
Email: martien.stoffels@politie.nl
 

Wijkagent gemeente Gennep:

Anthony van Baal
Telefoon: 0900-8844
Email: anthony.van.baal@politie.nl
 

Wijkagenten gemeente Bergen:

Hette Broeksma
Telefoon 0900-8844
Email: hette.broeksma@politie.nl

en

Harry van de Kruijs
Telefoon: 0900-8844
Email: harry.van.de.kruijs@politie.nl
 

Wijkagent Oostrum, Leunen, Wanssum, Geijsteren, Smakt:

Maud van Arsen
Telefoon: 0900-8844
Email: maud.van.arsen@politie.nl
 

Wijkagent Blitterswijck en azc:

Jan Krouwel
Telefoon: 0900-8844
Email: jan.krouwel@politie.nl
 

Wijkagent Ysselsteyn, Vredepeel, Merselo, Heide, Oirlo, Castenray:

Pim Hoevenaars (interim)
Telefoon: 0900-8844
Email: pim.hoevenaars@politie.nl
 

Wijkagent Venray-West:

Vacant (zal tijdelijk door alle wijkagenten te Venray worden waargenomen)
 

Wijkagent Venray-Centrum, horeca en evenementen:

Frans Coumans
Telefoon 0900-8844
Email: frans.lj.coumans@politie.nl
 

Wijkagent Venray-Oost, Brabander en industrieterrein Smakterheide en Keizersveld:

Harold Jacobs
Telefoon 0900-8844
Email: harold.jacobs@politie.nl
 

Wijkagent Brukske, Antoniusveld, VVGI en woonboulevard:

Marcel Deenen
Telefoon: 0900-8844
Email: marcel.deenen@politie.nl

Dit is een gratis artikel van de redactie van Peel en Maas TV. Niet al onze artikelen zijn gratis te lezen. Deze zogenaamde premium artikelen zijn exclusief voor onze abonnees. Zonder abonnees kunnen we namelijk geen Venrays nieuws maken. Wilt u al het Venrayse nieuws lezen? Neem dan een abonnement op Peel en Maas. U kunt dan een papierenkrant incl. digitaal abonnement nemen of alleen een digitaal abonnement. Zo kunnen wij ook in de toekomst het Venrayse nieuws op journalistiek verantwoorde wijze voor u publiceren. Wilt u toegang tot de exclusieve content van Peel en Maas? Klik dan hier

Meer berichten