
Zelfs een lading 'harde confetti', zoals prins Roel en vorst Rob zo mooi de hagel omschreven die met volle bakken neerkwam, kon zondag de deelnemers aan de kinderoptocht in Venray niet deren.
Met enorm veel enthousiasme togen de groepen, wagens, duo's en eenlingen door de straten in het centrum. Kleurrijk, creatief, vindingrijk, zo kan de stoet die langs het talrijke publiek voorbijging het beste worden omschreven. Prachtige groepen en wagens, veel basisscholen en aan het einde van de rit uiteraard jeugdprins Tren Brands met zijn adjudanten Stan Hermans en Kas Lund en het gevolg van jeugdvastelaovendvereniging De Hazekeutel. Foto's Henk Lammen.
Dit is een gratis artikel van de redactie van Peel en Maas TV. Niet al onze artikelen zijn gratis te lezen. Deze zogenaamde premium artikelen zijn exclusief voor onze abonnees. Zonder abonnees kunnen we namelijk geen Venrays nieuws maken. Wilt u al het Venrayse nieuws lezen? Neem dan een abonnement op Peel en Maas. U kunt dan een papierenkrant incl. digitaal abonnement nemen of alleen een digitaal abonnement. Zo kunnen wij ook in de toekomst het Venrayse nieuws op journalistiek verantwoorde wijze voor u publiceren. Wilt u toegang tot de exclusieve content van Peel en Maas? Klik dan hier
-
16:50
-
Politie bekeurt 31 mensen in buitengebied
14:49
-
13:56
-
13:42
-
12:17
7
-
18 uur geleden
9
-
Video: Evangelielezing kapelaan Coello
19 uur geleden
-
1 dag geleden
2
-
2 dagen geleden
-
2 dagen geleden
1
-
Schouwburgdirectie zal VVV met open armen ontvangen
2 dagen geleden
-
College provincie Limburg stapt op, ook gouverneur vertrekt
3 dagen geleden
2
-
Onderzoek naar werklast politie in regio klaar
3 dagen geleden
-
‘Zorg vraagt om ingrijpende veranderingen’
3 dagen geleden
-
Meer miljoenenwoningen in Noord-Limburg
3 dagen geleden
-
Hoe is het toch met Astrid en Antoine?
3 dagen geleden
2
-
Alzheimer TV Café op Peel en Maas TV
3 dagen geleden
-
Raad spreekt zich uit over zonnepark Oirlo-Leunen
3 dagen geleden
5
-
Industriële club geeft steun in rug
4 dagen geleden
-
Paaseilandbeeld met sneeuwmasker
4 dagen geleden
1
-
Welke horecagelegenheid krijgt een frisse start?
4 dagen geleden
1
-
4 dagen geleden
1
-
4 dagen geleden
9
-
4 dagen geleden
5
Nieuwsoverzicht
-
Kunstfladder gaat door
16:50
-
Politie bekeurt 31 mensen in buitengebied
14:49
-
Testwedstrijd handboogschieten in Ysselsteyn
13:56
-
‘Historie weg door grasfalt’
13:42